top of page
ДІАГНОСТИЧНІ ТА ІНТРАОПЕРАЦІЙНІ КТ
Mobius.png

Компанія Mobius Imaging - головний розробник та постачальник Airo TruCT, найбільшої внутрішньопрохідної мобільної діагностичної та інтраопераційної комп’ютерної томографії. 32-х зрізний КТ з діаметром 107 см Airo забезпечує діагностичну томографічну терапію для рентгенологічної, нейрохірургічної, променевої терапії та ветеринарного застосування.

AIRO TruCT.png
Протонова терапія.png
Діагностична радіологія.png
Брахітерапія.png
AIRO TruCT

МОБІЛЬНА ІНТРАОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА КТ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ AIRO TRUCT

Airo TruCT для нейрохірургії - це най-більший внутрішній отвір, мобільна інтраопераційна система КТ візуалізації, яка безперебійно інтегрується в операційне середовище. Вона забезпечує внутрішньоопераційну томографію для черепних та спинальних процедур, у тому числі для хірургічної навігації.

Airo в нейрохірургії:

Набори даних КТ послідовно використовуються в нейрохірургічних додатках, включаючи внутрішньочерепну та хірургічну операцію на хребті. Часто ці набори даних надсилаються до навігаційної системи за допомогою протоколу зв'язку DICOM, що забезпечує точні, малоінвазивні керовані зображення.

Airo підвищує точність нейронавігації, забезпечуючи внутрішньоопераційну томографію в режимі реального часу, коли це потрібно під час процедури. Зміна мозку під час внутрішньочерепної хірургії та анатомічний рух в області хірургії хребта під час розміщення апаратних засобів можуть знизити точність навігаційних систем. Внутрішньоопераційний КТ Airo оновлює набори зображень, які використовуються для навігації, допомагаючи підтримувати загальну хірургічну точність.

AIRO TruCT.png

Переваги в нейрохірургії:

Портативність. Систему Airo можна легко переміщувати в операційну залу та вивозити з неї. Вона також може бути переміщена між операційними з невеликими зусиллями. Airo підключається до стандартної розетки 220 В.

Найбільший внутрішній отвір (107см). Внутрішній отвір Airo вміщає великих пацієнтів та інструментарій під час інтраопераційної томографії.

Сумісність з хірургічними навігацій-ними системами. Airo забезпечує оновлення в режимі реального часу для операцій з керуванням зображеннями, і їх можна використовувати з будь-якою хірургічною навігаційною системою, яка приймає надсилання наборів зображень КT через протокол DICOM.

Підтверджуючий КТ перегляд. Операційне зображення дозволяє підтверджувати зображення, що показують розміщення обладнання перед закриттям. Це може усунути необхідність транспортування пацієнта до радіології та може допомогти зменшити частоту хірургічного ревізії.

Протонова терапія

ПРОТОНОВА ТЕРАПІЯ

Airo TruCT - ідеальна високоефективна система візуалізації для протонної терапії. Вона забезпечує повну візуалізацію мішені протягом усіх фракцій лікування.

Переваги Айро в протонній терапії:

Клінічно відповідні зміни цільового обсягу та структури можуть бути оцінені протягом курсу лікування.

Адаптивне планування з використанням зображень Airo КT.

Справжня якість зображення КT.

51,2 см «поля зору» забезпечує повну візуалізацію за одне спіральние сканування.

Протонова терапія.png

ДІАГНОСТИЧНА РАДІОЛОГІЯ

Airo TruCT пропонує економію часу, діагностичну якість зображень для діагностичної рентгенології, ПІТ та інших томографічних зображень.

Діагностична радіологія
Діагностична радіологія.png

Переваги «Айро» в «точці догляду» КТ зображень:

Мобільність системи дає змогу висо-кої ефективності для КТ-зображень у «точці догляду».

Може забезпечити швидше прийняття клінічних рішень при чутливому часі лікування.

Забезпечує безпрецедентний доступ до пацієнта та інструментарію з найбільшим внутрішнім отвором (107 см).

51,2 см «поля зору» забезпечує повну візуалізацію за одне спіральне сканування.

Ідеально підходить для «точки догляду» КТ зображень.

Легка у використанні ручна підвіска для налаштування пацієнта, зображень та транспортування системи.

Ультрамаленька ширина дозволяє легко транспортувати навіть через стандартні дверні прорізи.

Підключається до стандартної розетки 220В без спеціального монтажу.

Орто-травмовий пакет

Пакет «Орто/травма» Trumpf - це операційний стіл, сумісний з КТ, оптимізований для ортопедичної візуалізації та оперативного відділення. Він пропонується з низкою аксесуарів, відповідних для процедур ортотравми.

Брахітерапія

БРАХІТЕРАПІЯ

Airo TruCT надає точне зображення у брахітерапії. Маючи найбільший внутрішній отвір, пацієнтів можна сканувати в положенні лікування, мінімізуючи можливий рух катетера і допомагаючи підвищити процедурну точність.

Брахітерапія.png

Переваги Айро в брахітерапії.

Найбільший у світі внутрішній діаметр отвору (107 см).

Забезпечує негайний доступ до діа-гностичної КТ.

Може зменшити кількість пацієнтів, які проходять процедури, що сприяє мінімізації ризику.

Може збільшити щоденну здатність до лікування за рахунок зменшення кількості процедурних кроків у типовому процесі роботи брахітерапії.

Може зменшити загальну вартість лікування за рахунок скорочення процесуального часу.

КТ з надання допомоги може заощадити час, усунувши необхідність направляти пацієнта на рентгенологію.

Airo може потенційно економити години на процедурах брахітерації передміхурової залози в HDR (в високому динамічному діапазоні).

Виключає необхідність планування/транспортування пацієнта на рентгенологію для підтвердження КТ після встановлення катетера.

~ 2 години економії часу.

Дозволяє одночасне планування лікування, поки пацієнт одужує в HDR після хірургічного розміщення катетерів. Не потрібно додаткового транспортування пацієнта.

~ 2 години економії часу.

Завдяки найбільшому внутрішньому отвору в Айро пацієнт не змінюється від літотомічного положення до горизонтального, що, можливо, призводить до руху катетера та його переміщення.

~ 30 хвилин на економію часу.

Airo може заощадити 2 - 4,5 години залежно від випадку.

Пакет брахітерапії

Пакет брахітерапії Trumpf - це операційний стіл, сумісний з КТ, оптимізована для робочого процесу брахітерапії. Він пропонується з настільними аксесуарами, які дозволяють легко інте-груватися з Airo для процедур брахітерапії.

bottom of page