top of page
ЦИФРОВІ РЕНТГЕНОГРАФІЧНІ СИСТЕМИ
Visaris.png

Стратегічною метою компанії VISARIS (Сербія) є створення міжнародного високоякісного виробника рентгенівських променів, лідера інновацій, конкурентоспроможності та безпеки.

Vision C.png
Vision Air.png
Vision X.png
Pacs.png
Avanse DR.png
Vision U.png
Vision V.png
Labis.png
R&D.png
Vision C

УНІВЕРСАЛЬНА ЦИФРОВА РЕНТГЕНОГРАФІЧНА СИСТЕМА VISION С

Vision C.png

Vision U - це система універсальної цифрової рентгенографії (DR) останнього покоління для широкого спектру загальних та спеціалізованих діагно-стичних зображень. Програмоване автоматичне позиціонування рентгенівської трубки та великого (43×43см) цифрового детектора плоских панелей дозволяє ефективно та гнучко зображувати всі анатомії як ходячих, так і нерухомих пацієнтів.

Безпосередня цифрова діагностика з оптимально налаштованими анато-мічними протоколами обробки зображень та обробки зображень забезпечує кристально чіткі візуалізації всіх анатомій зображень у значно менших дозах порівняно з плівковими та CR пристроями.

УНІВЕРСАЛЬНА ЦИФРОВА РЕНТГЕНОГРАФІЧНА СИСТЕМА (DR) VISION AIR

Vision Air

Vision Air - це найсучасніша, універсальна, стельова система цифрової рентгенографії, здатна практично проводити всі рентгенографічні дослідження з єдиною, якісною плоско-панельною детекторною системою. На основі повністю програмованої автоматизованої роботизованої системи з інтелектуальним керуванням позиціонуванням система безпе-решкодно перетворюється з функціональних можли-востей вертикальної рентгенівської підставки в систему зі столом.

Vision Air має спеціалізований інтерфейс для розміщення на трубці та фіксовану єдину підвіску, піднімаючи стіл пацієнта зі столом з Фібро карбону.

Vision Air.png
Avanse DR

ЦИФРОВА СИСТЕМА ЗОБРАЖЕНЬ РЕНТГЕНОГРАФІЇ AVANSE DR

Avanse DR.png

Завдяки високо інтегрованій цифровій консолі Avanse DR забезпечує виняткову ергономічність зображень, гнучкість та надійність діагностики. Доступний у конфігураціях із фіксованими, портативними дротовими або портативними бездротовими детекторами плоскої панелі та з різнома-нітними вдосконаленими функціями візуалізації. Avanse DR - ідеальне рішення для цифрового покращення можливостей діагностичної радіографії.

Avanse DR - це найсучасніша система цифрового візуалізації з детекторами плоских панелей останнього покоління для цифрового оновлення пристроїв рентгенографії. Це безперешкодно перетворює ваш існуючий плівковий пристрій у систему цифрової рентгенографії з усіма перевагами цифрових зображень, включаючи більш високу якість зображення, менші дози, скорочення часу обстеження та менші експлуатаційні витрати.

Vision U

УНІВЕРСАЛЬНА ЦИФРОВА РЕНТГЕНОГРАФІЧНА СИСТЕМА VISION U

Vision U - це система універсальної цифрової рентгенографії (DR) останнього покоління для широкого спектру загальних та спеціалізованих діагностичних зображень. Програмоване авто-матичне позиціонування рентгенівської трубки та великого (43×43см) цифрового детектора плоских панелей дозволяє ефективно та гнучко зображувати всі анатомії як ходячих, так і нерухомих пацієнтів.

Безпосередня цифрова діагностика з оптимально налаштованими анатомічними протоколами обробки зображень та обробки зображень забезпечує кристально чіткі візуалізації всіх анатомій зображень у значно менших дозах порівняно з плівковими та CR при-строями.

Vision U.png
Vision V

УНІВЕРСАЛЬНА ЦИФРОВА РЕНТГЕНОГРАФІЧНА СИСТЕМА VISION V

Vision V.png

Vision V - це модульна рентгенівська система зі стандартною конфігурацією підлогової підставки для труб, вертикальної підставки та для бакі столу. Завдяки ряду вдосконалених функцій робочого процесу та позиціонування, Vision V - це високоефективна система DR, яка пропонує неперевершене співвідношення ціна та ефективність. Модульна конструкція підставки з дода-тковою моторизацією може виконувати широкий спектр загальних та спеціалізованих рентгенографічних зображень у стандартних, скриньових, лише настільних або ER (мобільних столиках) конфігураціях.

Портативна бездротова системна консоль на підставці для труб дозволяє віддалено налаштувати генератор, колімацію та робочий список для ефективного робочого процесу. Система цифрового зображення на складній багатомовній консолі цифрового зоб-раження керує всіма компонентами системи та забезпечує високий рівень автоматизації тестування для легкого переходу від плівки до цифрового зображення.

Vision X

УНІВЕРСАЛЬНА ЦИФРОВА РЕНТГЕНОГРАФІЧНА СИСТЕМА VISION X

Vision V - це модульна рентгенівська система зі стандартною конфігурацією підлогової підставки для труб, вертикальної підставки та для бакі столу. Завдяки ряду вдосконалених функцій робочого процесу та позиціонування, Vision V - це високоефективна система DR, яка пропонує неперевершене співвідношення ціна та ефективність. Модульна конструкція підставки з дода-тковою моторизацією може виконувати широкий спектр загальних та спеціа-лізованих рентгенографічних зображень у стандартних, скриньових, лише настільних або ER (мобільних столиках) конфігураціях.

Портативна бездротова системна консоль на підставці для труб дозволяє віддалено налаштувати генератор, колімацію та робочий список для ефективного робочого процесу. Система цифрового зображення на складній багатомовній консолі цифрового зображення керує всіма компонентами системи та забезпечує високий рівень автоматизації тестування для легкого переходу від плівки до цифрового зображення.

Vision X.png
Pacs

РАДІОЛОГІЧНІ РОБОЧІ СТАНЦІЇ PACS, VISARIS 360, PACS+RIS

Pacs.png

Visaris 360 включає в себе ефективний масштабований цифровий архів PACS, потужні та ергономічні робочі станції діагностичної радіології та спрощену, ефективну систему робочого процесу радіології. (RIS) - це інтегрований набір інструментів робочого процесу радіології, що охоплює повний діагностичний процес від планування тестування та до планування розподілу діагностичного пошуку. Високий рівень автоматизації та безпроблемна інтеграцію всіх етапів та людей у ​​процесі діагностики, Visaris 360 прискорить та надасть вам контроль над повним робочим процесом.

Доступні в різних масштабах - на одному ПК і до широких корпоративних радіологічних та діагностичних рішень. Досвід понад 10 років клінічної практики та установок у понад 10 країнах, з різніими мовами та алфавітами, на 3 континентах, Visaris 360 - це правильний вибір для вашої організації.

ЛАБОРАТОРНА СИСТЕМА ІНФОРМАЦІЇ ТА УПРАВЛІННЯ LABIS

Labis

Visaris LabIS - це інформаційна система управління та контроля якості лабораторії останнього покоління для повністю безпаперової, автоматизованої лабораторії та системи якості роботи. Призначена для використання в діагностичних та технологічних лабораторіях у широкому спектрі застосувань, включаючи промислові, хімічні, харчові, ветеринарні та медичні.

Visaris LabIS була розроблена на найно-віших платформах веб-технологій, які дозволяють досягти значних рівнів автоматизації процесів, контролю якості та підзвітності результатів.

Visaris LabIS відповідає міжнародним стандартам. Є ергономічною та простою у використанні та навчанні.

Її гнучка конструкція дозволяє адап-тувати систему до реальних потреб кожного замовника - від невеликих до великих лабораторій та організацій контролю якості. Це реальна гнучкість у структурі реалізованого рішення.

Labis.png
R&D

ІНЖИНІРИНГ R&D

R&D.png

Наша команда інженерів має великий досвід планування, закупівлі, виробництва, монтажу та сервісної підтримки радіологічного обладнання та програмних систем з нашими кінцевими клієнтами. Ми добре обладнані для надання широкого спектру галузевих послуг, включаючи, але не обмежуючись ними: планування ділянок, планування та встановлення радіаційного захисту, обслуговування обладнання для цілого відділення радіології.

Пряма розмова є ключем нашого підходу, тобто кожен клієнт або потенційний клієнт отримає чесну оцінку своїх потреб, варіантів та обмежень для того, щоб прийняти добре обґрунтоване інвестиційне рішення. Довідкові проекти Visaris включають в себе клініку для лікарів, а також 2000 університетських клінік для лікарняних ліжок, тому незалежно від вашого розміру та обсягу наші ресурси дозволяють нам вирішувати найскладніші проекти. З 10 літнім досвідом, наш технічний колектив пропонує широкий спектр науково-дослідних послуг у галузі радіографії та флюороскопічних систем, робототехніки, вбудованих та інформаційні системи.

bottom of page