top of page
СИСТЕМИ МЕДИЧНИХ ГАЗІВ

Медичне газопостачання в лікувально-профілактичних установах є найважливішим складовим системи життєзабезпечення, та своєчасна надійна поставка та монтаж системи медичних газів високої якості є запорукою ефективного функціонування медичних установ. 

Залежно від профілю установи і обсягів споживання медичних газів, ми розробляємо індивідуальні варіанти розміщення системи медичного газопостачання у відповідності до вимог діючих нормативних документів і з урахуванням пропозицій Замовника. Вся система газопостачання є мережею газопроводів з системами моніторингу і сигналізації для попередження аварійних ситуацій, джерело газопостачання, кінцеві пристрої (якими можуть бути медичні консолі або газові розетки стандарту DIN, в залежності від побажань Замовника).

Система газопроводів ми проектуємо таким чином, щоб працівники медичного закладу та пацієнти не мали прямого контакту з основним джерелом газопостачання. Джерела газопостачання розташовуються в спеціальних місцях зберігання, які можуть знаходитися як в підвальних приміщеннях, так і поза будівлею, в спеціально обладнаних місцях. Оскільки медичні гази легко спалахують, до систем медичного газопостачання пред'являються посилені вимоги щодо безпеки.

Для запобігання небезпечних для життя ситуацій на основну лінію газопроводу встановлюються модулі контрольної арматури відключення для того, щоб в разі виникнення небезпеки вибуху, оперативно відключити систему від газопостачання. Від якості матеріалів, використаних у виробництві, а також від якості монтажу системи медичного газопостачання залежить і якість роботи системи. Тому, приймаючи рішення про встановлення системи медичного газопостачання, краще довіритися фахівцям у сфері проектування і установки систем газопостачання, що дозволить завчасно вирішити будь-які можливі проблеми експлуатації, а також отримати необхідні послуги з обслуговування системи газопостачання.

 

Основні напрямки діяльності:

1. Проектування систем газопостачання в медичних установах.

2. Поставка обладнання газопостачання:

- Обладнання для медичного газопостачання: консолі реанімаційні, операційні, анестезіологічні, палатні і додаткові елементи (витратомір-зволожувач, регулятор вакууму, полки, аспіраційні ємності і т.д.).

- Обладнання для транспортування, зберігання та газифікації кріогенних рідин (кисень, азот, вуглекислота).

- Обладнання для виробництва кисню (кисневі генератори), стисненого повітря (компресорні станції), вакууму (вакуумні станції) в медичній, промисловій та науковій сферах.

- Рампи, редукційні системи високого тиску з системою автоматичного перемикання для всіх видів газу.

- Системи моніторингу і сигналізації клінічного і робочого стану газів в трубопроводах і в станціях-джерелах.

- Блоки контролю та сповіщення (на поверхах) з сигналізацією і без.

3. Монтаж перерахованого вище обладнання.

4. Монтаж технологічних трубопроводів (кисень, азот, вуглекислота, повітря, вакуум).

5. Пуско-налагоджувальні роботи.

6. Ремонт та технічне обслуговування.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ГАЗІВ
bottom of page