SurgiMedia.png

SurgiMedia, DICOMedia, PanelMedia та SlimDisplay, широкий спектр розумних аудіо-відео-DICOM та дисплейних рішень для медичних та хірургічних середовищ.

SurgiMedia®HD.png
SurgiMedia® DistriVIEW.png
DICOMedia HD.png
PanelMedia XL.png

SurgiMedia® Range

SurgiMedia®_Range.png
 
SurgiMedia®HD.png

Система SurgiMedia®HD, модульна мультимедійна платформа, була розроблена у партнерстві з хірургічними командами, щоб відповісти на необхідність управління джерелами даних та відео, що використовуються в цифровій операційній залі.

SurgiMedia® робить новий крок у покращенні ергономіки для відображення, передачі та зберігання даних про пацієнтів в операційній.

Високо оцінений багатьма клієнтами, SurgiMedia®HD пропонує всі переваги централізованої багатофункціональної команди, включаючи управління критичним обладнанням, таким як хірургічні світильники та камери.

Основна система SurgiMedia®HD разом з численними доступними модулями дозволяє забезпечити гнучкість, настільки ж функціональну, як і економічну. SurgiMedia® адаптується до потреб кожної операційної  від початкового розміщеного замовлення та шляхом подальшого оновлення та модифікації.

 

СИСТЕМА SurgiMedia® DistriVIEW

Система SurgiMedia® DistriVIEW - це мультимедійна платформа на базі стійок, яка робить новий крок у максимізації ергономіки для розповсюдження, показу, передачі та зберігання хірургічних відео та даних про пацієнтів в операційних та гібридних операційних.

Однією з численних переваг SurgiMedia® DistriVIEW є його бездоганна сумісність із усіма медичними пристроями для відеозапису, незалежно від спеціалізації чи виробника. Крім того, його модульна структура легко пропонує масштабованість, засновану на постійно розвиваючих потребах та майбутніх інвестиціях у нове обладнання. Щоб полегшити економічний перехід від старих пристроїв до сучасних відео стандартів, весь діапазон SurgiMedia® сумісний з HD-зображеннями до 1080p, але також завдяки проводці з 3D та Ultra-HD 4K джерелами.

SurgiMedia® DistriVIEW.png
 

СИСТЕМА DICOMedia HD

DICOMedia HD.png

DICOMedia HD - це перший крок до цифрового світлового пристрою, який пропонує можливість відображати та обробляти рентгенологічні зображення та дослідження з кінцевими деталями.

Сенсорний інтерфейс - це найпростіший і найшвидший спосіб взаємодії з пропонованими функціями DICOMedia HD, а вбудований DICOM Viewer сумісний із декількома дотиками. Інтерфейс на основі графічної піктограми, розроблений у співпраці з хірургами та операційним персоналом, відповідає всім вимогам для повного розуміння та прийняття.

 

СИСТЕМА PanelMedia XL

PanelMedia XL, 48 ”та 55” 4K - це широкоформатні медичні ПК, що надають відділам інформаційних технологій можливість встановлювати власні програмні засоби та периферійні пристрої, сумісні з ПК.

 

Завдяки додатковому пакету Video-Connect, PanelMedia XL (48 ”та 55” 4K) також дозволяє підключати до 4 різних джерел відео (CV, VGA / RGB, SDI та DVI) та відображати в режимі PIP (Picture IN Picture).

 

З PanelMedia XL ви:

- Підключитесь через локальну мережу до PACS або іншого сервера DICOM

- Підключитесь через локальну мережу до інформаційної системи лікарні

- Візуалізуєте джерела відео в операційній

Інтерфейс клавіатури / клавіатури або миші - це найпростіший і швидкий спосіб взаємодії з функціями комп'ютера PanelMedia XL, а для вибору джерел відео та режиму PIP.

PanelMedia XL.png
 

SurgiMedia® периферія

SurgiMedia®_Range.png

Спеціально розроблені периферійні розширення до діапазону SurgiMedia®, різні модулі та відео периферія дозволяють розширити функції збору та зв'язку, навіть кількість джерел відео чи комп'ютера. Камера SmartCAM HD високої роздільної здатності, камери SD і HD із зовнішнім середовищем PTZ (для Pan / Tilt / Zoom) повністю керуються через тактильний інтерфейс систем SurgiMedia®. Такі, як програмні або апаратні модулі відеоконференцій, також контролюються спеціально розробленим інтерфейсом і сумісні з усіма професійними пристроями для відеоконференцій.

Розроблені для діапазону SurgiMedia®, різні відеоконвертери пропонують можливість інтерфейсу будь-якого сигналу відео чи комп'ютерних пристроїв. Повний асортимент сертифікований медичним класом CE, всі відеоконвертери можуть використовуватися в операційній залі.

Перетворювачі відео обробки з одним входом дозволяють перетворити один сигнал із CV / Y-C, VGA / RGB, SD / HD / 3G-SDI та DVI у два відеовиходи HD-формату: HD-SDI та DVI.

Багатоформатні переробники відеоселекторів / перетворювачів дозволяють підключити до 6 входів CV, Y-C, SOG, VGA / RGB, SD / HD / 3G-SDI та DVI і вибрати той, який може бути переданий до SurgiMedia®. Вибір можна здійснити вручну на передній панелі або через додатковий інтерфейс SurgiMedia®. Що стосується відеомодулів, та функції PIP / PAP інтегровані.

МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ:

ТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ:

ALL RIGHTS RESERVED. © OLFOMED LLC 2016-2020