top of page

SURGIMEDIA® ПЕРИФЕРІЯ

SurgiMedia®_Range.png

Спеціально розроблені периферійні розширення до діапазону SurgiMedia®, різні модулі та відео периферія дозволяють розширити функції збору та зв'язку, навіть кількість джерел відео чи комп'ютера. Камера SmartCAM HD високої роздільної здатності, камери SD і HD із зовнішнім середовищем PTZ (для Pan/Tilt/Zoom) повністю керуються через тактильний інтерфейс систем SurgiMedia®. Такі, як програмні або апаратні модулі відеоконференцій, також контролюються спеціально розробленим інтерфейсом і сумісні з усіма професійними пристроями для відеоконференцій.

Розроблені для діапазону SurgiMedia®, різні відеоконвертери пропонують можливість інтерфейсу будь-якого сигналу відео чи комп'ютерних пристроїв. Повний асортимент сертифікований медичним класом CE, всі відеоконвертери можуть використовуватися в операційній залі.

Перетворювачі відео обробки з одним входом дозволяють перетворити один сигнал із CV/Y-C, VGA/RGB, SD/HD/3G-SDI та DVI у два відеовиходи HD-формату: HD-SDI та DVI.

Багатоформатні переробники відеоселекторів/перетворювачів дозволяють підключити до 6 входів CV, Y-C, SOG, VGA/RGB, SD/HD/3G-SDI та DVI і вибрати той, який може бути переданий до SurgiMedia®. Вибір можна здійснити вручну на передній панелі або через додатковий інтерфейс SurgiMedia®. Що стосується відеомодулів, та функції PIP/PAP інтегровані.

bottom of page