top of page
ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ STEELCODATA
Steelco.jpeg

Можливість відстежувати роботу обладнання у ЦСВ або відділенні ендоскопії, відстежувати продуктивність, цикли та споживання пристроїв; або відстежувати локалізацію та стан наборів та інструментів на кожному етапі повторної обробки, транспортування та зберігання. Це надзвичайно важливо для поступового вдосконалення робочого процесу та підтримки високих стандартів продуктивності, збереження безпеки та ефективності. Для цієї мети Steelco розробила інтегрований пакет програмного забезпечення, який є веб-інтерфейсом і готовим до хмарного зберігання, повністю модульним для адаптації до ваших конкретних потреб.

SteelcoData Live

Програмне забезпечення для відстеження циклу

SteelcoData Live – перший блок нашого повністю інтегрованого пакету програмного забезпечення для керування та відстеження – відстежує та збирає ваші пристрої та дані про обладнання, які пізніше можна інтегрувати в SteelcoData Pro та SteelcoData Ares. Веб-хмарне програмне забезпечення, яке дозволяє відстежувати в режимі реального часу продуктивність, інформацію про цикли, сигнали тривоги та споживання ваших мийних дезінфекторів, стерилізаторів та інших пристроїв, а також зберігати історичні записи та використання сервісних підведень. Зібрана інформація відстежується та ефективно візуалізується для моніторингу пристроїв і керування даними на різних рівнях авторизації. Програмне забезпечення складається з двох основних компонентів: інформаційної панелі та пристроїв. У той час як перший графічно показує щотижневу кількість мийок і стерилізацій, другий зручно візуалізує список пристроїв, які зараз використовуються у вашому відділенні, перевіряючи їх поточний статус і попередні цикли.

SteelcoData Pro

Система управління стерилізацією та відстеження

SteelcoData Pro — це наше веб-хмарне програмне забезпечення для відстеження наборів, локалізації та стану інструментів на кожному етапі повторної обробки, транспортування та зберігання. Програмне забезпечення, створене для вирішення проблем, пов’язаних зі зростаючою складністю вашого ЦСВ, забезпечує точний моніторинг інструменту, який дозволяє вам поступово вдосконалювати свій робочий процес і підтримувати високі стандарти продуктивності. Зібрана інформація про виробництво, відвантаження та складські операції допомагає точно кількісно визначити та проаналізувати виробничі витрати, усуваючи марну трату грошей та покращуючи економічну ефективність.

SteelcoData Ares

Повна відстежуваність повторної обробки ендоскопа

SteelcoData Ares — це веб-хмарне програмне забезпечення для відстеження, розроблене спеціально для відстеження та моніторингу кожної діяльності, що виконується у вашому відділенні ARES, гарантуючи повну відстежуваність робочого процесу ендоскопії, таким чином значно покращуючи ефективність і продуктивність повторної обробки. Задовольняючи робочі вимоги ендоскопічної кімнати, програмне забезпечення швидко й ефективно відстежує та надає відповідну інформацію для підтримки безпеки та високої продуктивності.

 

Програмне забезпечення можна інтегрувати з різними типами обладнання для збору додаткових даних та інформації. Завдяки інтелектуальній інфраструктурі зберігання воно ефективно зберігає всі дані, пов’язані з історією ендоскопа, забезпечуючи швидкий і простий пошук, бездоганно візуалізуючи всі необхідні деталі. SteelcoData Ares підтримує введення без використання рук із систем ідентифікації штрих-кодів або RFID.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ:

Веб-інтерфейс – готовий до хмари

Програмне забезпечення пропонує зручний інтерфейс, повністю заснований на Інтернеті та готовий до роботи в хмарі: користувачі можуть входити в систему через стандартний веб-браузер.

 

Безпека

Налаштовано за допомогою політик доступу, які дозволяють операторам відображати лише інформацію у сфері їх компетенції.

 

Система моніторингу аналізу та звітності

Повні та детальні звіти для аналізу ключових показників ефективності та виробничих витрат. Автоматизація електронного обліку та виставлення рахунків.

 

Інтеграція

Призначений для інтеграції з різними типами обладнання, з адмініструванням і фінансами, складськими системами та іншими програмними додатками.

 

Багатомовна служба підтримки

Система та всі пристрої віддалено контролюються службою технічної допомоги Helpdesk.

Багатомовність

Доступний англійською, німецькою, італійською, французькою, іспанською, російською та багатьма іншими мовами.

 

Модульність

SteelcoData Ares можна своєчасно впровадити за допомогою додаткових модулів відповідно до конкретних потреб ендоскопічного відділення.

bottom of page